04-25 липня 2017 року / (завершено)
Харків, Київ / Kharkov, Kyiv Ukraine

7 вебінарів з дитячої стоматології в липні 2017

З 4 по 25 липня відбулися 7 вебінарів з дитячої стоматології:
Перший вебінар був присвячений питанням Профілактики стоматологічних захворювань який провели спікери Наталя Пономарьова та Марина Сурміна.
Вебінар з Дентофобії провела спікер Олена Скрипко який відкрив лікарям нові шляхи для подолання перешкод у комунікації з дитиною через страхи.
Третій наш вебінар був прясвячений дуже актуальній тематиці - Закис Азоту Киснева Седація у дитячій стоматології. Дар’я Толкачова відповіла слухачам на найактуальніші питання і надзвичайно цікаво та професійно поділилася своїми знаннями та напрацюваннями.
Далі з сучасними підходами до лікування пульпітів тимчасових зубів нас ознайомила лектор Катерина Гераніна. Вітальна терапія пульпи-це те, на чому спікер спеціалізується та знається. Дуже актуальні та водночас нетрадиційна тактика щодо вітальної терапії пульпи тимчасових зубів доводить право на існування та підкреслює тенденції майбутнього лікування.
Останні два вебінара - це насамперед сповнені теплом та любовю лекції від Тетяни Пешко. Як полегшити етапи комунікації з дитиною? Як налагодити спілкування с батьками? На які деталі звертати увагу для вірного побудування взаємодії усіх участників процесу? На ці та багато інших питань нам відповідала Тетяна Пешко.


29-30 квітня 2017 року / (завершено)
Київ / Kyiv Ukraine

Міжнародний конгрес з дитячої стоматології

29-30 квітня 2017 року відбувся перший Міжнародний конгрес з дитячої стоматології у Києві з назвою, яка повністю підкреслює тенденції нової української дитячої стоматології - Нова генерація.

17 лекторів з України, Австрії, Болгарії, Бельгії, Кіпра, Греції та навіть з футуристичної та далекої Японії ділились з нами цікавою та корисною інформацією. Більш ніж 350 дитячих стоматологів не тільки з України, зібрались на конгресі, тих, хто хоче здобувати сучасні знання з дитячої стоматології, хто хоче рухати ії вперед, розвивати, удосконалювати свою практику на благо наших маленьких пацієнтів. Все це говорить нам про бажання та необхідність проведення таких заходів в Україні.

Два потужних інформаційних дня і все про дитячу стоматологію. Вступне слово від організатора конгреса Катерини Гераніної і конгрес розпочався. Антоніо Педро Сілва, Петра Драбо, Галина Солонько, Саккас Хараламбос, Наталія Біденко, Мирослава Дрогомірецька, Дар'я Толкачова, Марина Сурміна і це уявіть собі тільки перший день. Другий день був не меньш насичений - Мирон Угрін, Петра Драбо, Анна Марія Верроу, Цветеліна Дучєва, Наталія Пономарьова, Хіраюкі Вакатсукі, Станіслав Геранін, Тетяна Пешко, Олександр Кожемяк.

Чекаємо на новий конгрес в новому 2018 року. Далі буде.


08-10 червня 2017 року / (завершено)
Харків / Kharkov Ukraine

Участь у конференції «Kharkov Dental Days»

УАДС займає дуже активну позіцію та з великим задоволенням приймає участь в конференціях. УАДС в 2017 році в рамках Kharkov Dental days 8-10 червня прийняла участь в дитячій секцїї. Катерина Гераніна з лекцією "Сучасний підхід до лікування пульпітів та періодонтитів в тимчасових зубах", Дар'я Толкачова з лекцією "Лікування дітей в умовах загального знеболення та ЗАКС» та Наталія Пономарьова з лекцією "Сучасна конценція проведення професійної гігієни у дітей". УАДС дякує організаторам за запрошення і чекає на нові зустрічі


13-15 червня 2017 року / (завершено)
Київ / Kyiv Ukraine

Relax Education 2017

13- 15 червня 2017 року відбулось навчання в рамках освітньої програми від УАДС. Ми з гордістю можемо сказати, що ця подія немає аналогів, тому що вона поєднала в собі і навчання і відпочинок на базі заміського комплексу Княжий двір І називалась Relax Education.

Три дня лекцій і віпочинку, 4 лектора та більш ніж 25 учасників.
В перший день після смачного обіду всі учасники прослухали лекцію від лікаря анестезіолога Новака Андрія Олексійовича по невідкладним станам та ролі лікаря анестезіолога в практиці дитячого стоматолога, а вже потім всіх чекав відпочинок на літній терасі.
Впродовж другого дня нашого заходу Relax Education відбулось 3 лекції Максима Анісімова по місцевим анестезіям, Олени Скрипко по особливим дітям та Олени Бабіч по конфліктам з пацієнтами, після чого всіх чекала вечірка.
З ранку третього дня після йоги учасники відвідали лекцію Олени Скрипко по фобіям та страхам.

По відгукам та враженням учасників можемо сказати точно, що такий формат навчання корисний та цікавий, він дає змогу і відпочити і навчатись, тому з радістю будемо продовжувати такий формат навчання в рамках освітньої програми від УАДС.


04-07 жовтня 2017 року
Сантьяго / Чілі

Міжнародний конгрес з дитячої стоматології у Чілі

УАДС не тільки займається освітніми пограмами, а і сама з великим задоволенням відвідує міжнародні конгреси. Хочемо поділитись з Вами гарною новиною, УАДС летить на міжнародний конгрес по дитячій стоматології в місто Сантьяго, Чілі, який відбудеться 4-7 жовтня 2017 року. Обіцяємо привести для дитячих стоматологів нашої академії багато цікавого і корисного. Побажайте Нам щасливої дороги та будемо раді всім хто бажає приєднатись до нас.