Ще кілька років тому в дитячу стоматологію і в дитячого стоматолога зокрема ніхто не вірив. Кожен з нас пройшов свій особливий шлях. Ми точно знаємо, що дитяча стоматологія може бути цікавою, веселою і найголовніше - якісною.

Наша мета - допомогти дитячим стоматологам знайти свій шлях у професії, до якої ми йшли ночами, читаючи літературу, займаючись практикою, яку доводилося адаптувати і модифікувати для того, щоб отримати відмінний результат. Дитяча стоматологія сьогодні має істотні відмінності від тієї, яка була ще 10-15 років тому. Етап недовіри до дитячих стоматологів пройшов.

І ось, настає наступний етап - етап об'єднання фахівців.

Сьогодні ми вже маємо за спиною певний багаж досвіду і знань, ми робимо красиві і якісні роботи, в нас вірять наші пацієнти, нам довіряють найдорожче - своїх дітей. Сучасні дитячі стоматологи - це лікарі, які можуть здивувати і стають конкурентоспроможними з іншими галузями стоматології, а також можуть сміливо представляти нашу країну на міжнародному рівні.
І ось, настав цей момент, коли не тільки близькі в нас вірять, не тільки наші маленькі пацієнти та їхні батьки нам довіряють, але й колеги підтримують і поважають, отже, ми об'єднуємося!

 

Завдання UAPD:

1. Інформування членів академії про всі освітні проекти дитячої стоматології в Україні та за її межами.
2. Створення бази знань Wiki (база знань, яка включає високодоказові статті з дитячої стоматології.
3. Висвітлення різних точок зору в усіх напрямках дитячої стоматології.
4. Співпраця з міжнародними організаціями.
5. Освітня робота з батьками.

 

 

 

 

Катерина Гераніна

У 2007 році закінчила Українську Медичну Стоматологічну Академію.
Президент Української Академії Дитячої Стоматології. Спеціалізація - дитяча стоматологія. Лектор з дитячої стоматології, проводить навчальні семінари по «Ендодонтії тимчасових зубів», «Психології та профілактиці в дитячій стоматології», а також індивідуальні клінічні курси та майстер-класи. Особливий інтерес: «Естетична реабілітація дітей».

 

 

 

Дарина Толкачова

У 2006 р закінчила ДонГМУ ім.М.Горького, спеціальність стоматологія, дитяча стоматологія.
Віце-президент Украінської Академії Дитячої Стоматології, член Міжнародної асоціації дитячої стоматології. Має приватну практику в м.Харків. Особливий інтерес - паролонтологічне лікування, лікування в умовах седаціі та загального знеболення.